Web Sitesi Çevirisi – Tercümesi

Her türlü alanlarda hizmet veren web siteleri konu ile ilgili branşlarında uzman tercümanlarımızca Türkçe ve İngilizce olmak üzere istenilen dile titizlikle ve süratle çevrilerek e-posta, faks ya da posta yoluyla tarafınıza gönderilir. Böylelikle, İngilizce tercüme bürosuna gidip ekstra zaman ve para harcamak yerine Internet vasıtasıyla istediğiniz web sitesi çevirisine kısa zamanda ve en uygun fiyatta ulaşırsınız.

Web sitesi çevirisi uluslararası piyasalara ulaşmak için kullanılan en makul ve akıllı yöntemlerden biridir. Günümüzde pek çok site sırf İngilizce içerikleri olmadığı için yabancılar tarafından fark edilememektedir.

Tıpkı bir firmayı tesadüfen ziyaret eden yabancı bir müşterinin İngilizce konuşan bir kişi bulamaması sonucu geri dönmesi gibi pek çok firma web sitelerinde İngilizce içerik olmadığı için olası müşterilerini kaybetmektedir. Bu gerçek ışığında, binlerce firma sitelerinde İngilizce sayfaya yer vermiştir.

Sizinde sitenizin İngilizce sayfası olsun istemez misiniz? Fiyat teklifi almak için lütfen web adresinizi bize bildiriniz. Akabinde, ne kadara tercüme edileceğini size bildirelim.