Hakkımızda

Er Tercüme olarak 2006 yılından bu yana İngilizce tercüme, redaksiyon, yeniden yazım ve deşifre alanlarında profesyonel hizmetler vermekteyiz. Mütercim Tercümanlık, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Hukuk, Tıp, Mühendislik, İşletme, İktisat gibi üniversitelerin çok farklı bölümlerinden mezun ve alanlarında en az 2 yıl deneyimli profesyonel çevirmenlerle çalışıyoruz.

Konu odaklı ve titiz çeviriler sağlayan uzmanlarımız lisan ve eğitim açısından yeterli vasıflara haizdirler. Kurumumuz tarafından üstlenilen projeler, küçük firmaların çeviri, redaksiyon ve deşifre ihtiyaçlarından büyük çokuluslu firmaların çetrefilli taleplerine kadar tüm projeleri kapsar. Yaptığımız işlerde kesinlikle beklentilerinizin ötesinde bizden memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Müşterilerimize dokümanlarının mümkün olan en doğru şekilde çevrileceğinin garantisini veriyoruz. Bizim için tercüme, kelime kelime çeviriden ziyade, kaynak metnin kültürel yapısının da hedef metne aktarılmasıdır. Çeviriyi hedef metnin sahip olduğu özel dil yapısına uygun olacak şekilde hazırlamaya çalışırız. Amacımız gayet açık: Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara istedikleri gibi doğru çeviriler sunarak memnuniyetlerini sağlamaktır. Uzman kadromuz, müşterilerin özel ihtiyaçlarına karşı her zaman anlayışlı ve duyarlıdır. Çeviriler üzerinde müşteri memnuniyetini sağlayana dek çalışmaya devam ederler. Ayrıca, tüm bu hizmetler çok makul fiyatlarda sunulmaktadır.

Hepsi bir yerde şeklinde hizmet veren büromuz müşterinin herhangi bir gerginlik yaşamaması için yüksek kalitede sunduğu hizmetin yanı sıra daha düşük bir maliyet ve daha hızlı teslimat sunar. Çevirmenlerimiz ilgili alanlarda uzman olduklarından, çeviri kalitesi garantilidir ve dahası oldukça ekonomik ve makul fiyatlarladır.

Tek seferlik iş ilişkilerinin önem taşımadığına inanıyor ve müşterilerimizle uzun dönemlere dayanan olumlu birliktelik kurmak için çaba gösteriyoruz. İster tek sayfalık bir belge ister binlerce sayfalık ansiklopedi olsun işin boyutuna bakmaksızın tüm müşterilerimize aynı nazik tutumu sağlıyoruz. Tüm müşterilerimiz bizim için eşit derecede önemlidir. Güveninizi ve sadakatinizi kazanmak ilkelerimiz arasındadır. Biliyoruz ki her bir memnun müşteri bize başkalarını beraberinde getirecektir.

İhtiyacınız olan herhangi bir hizmet için bizimle iletişime geçmekte tereddüt etmeyiniz. Herhangi bir şekilde sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.