Düşünceleriniz

Bu sayfada hizmet verdiğimiz müşterilerimizden gelen yorumlara yer veriyoruz. Değerli düşüncelerinizi paylaştığınız için şimdiden çok teşekkür ederiz.düşünceleriniz

YorumlarYorum Bırak

  • Hatırı sayılır bir proje almıştım ve tasarımımın birde İngilizce bölümü olması gerekiyordu. Erhan Bey ve ekibi sayesinde sorunum zamanında ve hatasız çözüldü. Çalışmalarımız halen devam etmekte. Hızlı ve hatasız çeviriler yapmaları sanırım onlarla çalışmamın en önemli sebebi.

  • Küçük ölçekte bir firma olarak dış pazarlara açılmak her zaman ilgimizi çekmişti. Bu kapsamda, bir arkadaşımın da tavsiyesiyle kendilerini tanıma fırsatım oldu. Cari hesap sisteminde çalışmaları ve hızlı hizmet vermeleri kendileriyle çalışmamda büyük etken oldu. Halen yurt dışı yazışmalarımızın çevirilerini kendilerine yaptırıyoruz. Teşekkürler!

  • İngilizce yüksek lisans tezimin paraphrase edilmesinde kendilerinden destek aldım. Sonuç umduğumdan da güzeldi. Tekrar teşekkür ederim.

  • Trakya Üniversitesi’nde master öğrencisiyim. Hazırlamış olduğum tezimin tercümesini yaptırdım. İngilizce bilen bir kişi olarak aldığım hizmetten çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Başarılar dilerim!

  • Uluslararası bir dergide yayınlanmak üzere hazırladığım makalemin İngilizce’ye çevrilmesi gerekiyordu. Kendilerine bu makaleyi gönderdim. Aynı gün içerisinde tercüme ederek e-mail adresime gönderdiler. Çalışmalarım halen devam etmektedir.

  • İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisiyim. Uluslar arası hukukla ilgili sürekli araştırmalar yaparak topladığım bilgileri Türkçe’ye tercüme ettiriyorum. Yaptırdığım tercümelerde şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadım. Tekrar teşekkür eder, başarılar dilerim.

  • Sunduğunuz tercüme hizmetinden gerçekten çok memnun kaldım. Zamanlamanız harika, çeviri dili çok akıcı. Tanıdığım pek çok kişiye de sizleri tavsiye ediyorum. Başarılar!

  • Fiyat, kalite ve zamanlamada gösterdiğiniz hassasiyet bir kenara günün 24 saati ulaşabiliyor olmam sizleri diğer tercümanlardan farklı kılan en büyük özellik. Saygılar!

  • Yurt dışıyla yaptığımız yazışmaların tercümesinde daha önce tercüme bürosuyla çalışıyorduk. Fakat, fiyatları çok yüksekti. Uygun fiyat ve sunduğunuz kaliteli hizmetin devamı dilerim.

  • Yurt dışı yazışmalarımızda ve doküman tercümelerimizde gösterdiğiniz titizlik ve hızlı tercüme için çok teşekkür ediyoruz. Kimi zaman sadece birkaç cümle kimi zamanda onlarca sayfanın çevirisini yaparken hep aynı kalitede ve hızda hizmet almak gerçekten çok güzel. Sayenizde yabancı dil sorunu sebebiyle ulaşamayacağımız birçok bilgi ve dokümana ulaşmayı başardık. Başarılarınızın devamını diliyoruz.

Düşünceni Paylaş