Akademik Çeviri – Tercüme

Akademik çeviri hizmetimiz aralarında aşağıdakilerin de yer aldığı her türlü akademik dokümanları kapsamaktadır.

Araştırma Makaleleri
Ders Kitapları
Diplomalar
Taslaklar
Denemeler
Tezler
Sunumlar
Ev Ödevleri

Ulusal ve uluslararası dergiler ve gazetelerde yayınlanmak üzere gönderilecek olan bilimsel makalelerin tercüme edilmesi uzman olduğumuz alanlardandır. İlgili alanlardan uzmanlarımız akademik çevirileri gereken akademik jargonu da dikkate alarak ustalık içerisinde hazırlarlar. Hazırlanan akademik çeviriler herhangi bir nedenden ötürü reddedildiği takdirde, sizden tekrar ücret talep etmeksizin revize etmekteyiz. Ancak, şu ana kadarki akademik çevirilerimizin hiçbiri reddedilmedi. Bu da akademik çeviri alanında iyi iş çıkarttığımızın ve başarılı olduğumuzun kesinlikle bir işaretidir.

Akademik çeviri yapacak çevirmenin konu hakkında geniş bir anlayışa, teknik terminolojide uzmanlığa ve istenilen dilde ustalığa sahip olması gerekmektedir. Ancak o zaman hazırlanan akademik çeviri orijinali ile aynı dokunuş ve hissi verecektir.

Akademik çevirileriniz eposta, faks ya da posta ile mümkün olan en hızlı şekilde sizlere teslim olunur. Bu sayede, akademik çeviri ihtiyacınız için bizzat tercüme şirketine gitmenize gerek kalmadan değerli zamanınızdan ve harcamanızdan kazanırsınız.